HAIR STYLIST - SPOLOČENSKÉ ÚČESY

HAIR STYLIST - 2. STUPEŇ - SPOLOČENSKÉ ÚČESY

Po pretrvávajúcej žiadosti absolventov kurzu Hair Stylist –Essential Techniques, sme sa rozhodli otvoriť aj jeho pokračovanie, čím sme mnohým z Vás pravdepodobne spravili veľkú radosť. Kurz vedie skúsená lektorka, ktorá Vám svojimi prekrásnymi a vkusnými spoločenskými účesmi vyrazí dych. V nemom úžase ostane každý študent v momente, keď zistí, ako jednoducho sa dokáže k týmto krásnym prácam dopracovať.

Lektorka počas celého kurzu starostlivo a trpezlivo vedie každého študenta individuálne k dosiahnutiu nádherného výsledku. Vďaka kurzu Hair Stylist – Spoločenské účesy budú Vaše klientky žiariť spokojnosťou.

Po pretrvávajúcej žiadosti absolventov kurzu Hair Stylist – Essential Techniques, sme sa rozhodli otvoriť aj jeho pokračovanie, čím sme mnohým z Vás pravdepodobne spravili veľkú radosť. Kurz vedie skúsená lektorka, ktorá Vám svojimi prekrásnymi a vkusnými spoločenskými účesmi vyrazí dych. V nemom úžase ostane každý študent v momente, keď zistí, ako jednoducho sa dokáže k týmto krásnym prácam dopracovať.

Lektorka počas celého kurzu starostlivo a trpezlivo vedie každého študenta individuálne k dosiahnutiu nádherného výsledku. Vďaka kurzu Hair Stylist – Spoločenské účesy budú Vaše klientky žiariť spokojnosťou.

OBJEDNAŤ KURZ
SPÝTAŤ SA OTÁZKU
OBJEDNAŤ KURZ
SPÝTAŤ SA OTÁZKU

TERMÍN

ZVEREJNÍME ČOSKORO!

10:00 – 19:00

POČET DNÍ

1

CENA

199 €

LEVEL

absolvent kurzu Essential Techniques

+ pokročilý hair stylist

Po pretrvávajúcej žiadosti absolventov kurzu Hair Stylist – Essential Techniques, sme sa rozhodli otvoriť aj jeho pokračovanie, čím sme mnohým z Vás pravdepodobne spravili veľkú radosť. Kurz vedie skúsená lektorka Kateřina Petáková, ktorá Vám svojimi prekrásnymi a vkusnými spoločenskými účesmi vyrazí dych. V nemom úžase ostane každý študent v momente, keď zistí, ako jednoducho sa dokáže k týmto krásnym dielam dopracovať. Lektorka počas celého kurzu starostlivo a trpezlivo vedie každého študenta individuálne k dosiahnutiu nádherného výsledku. Vďaka kurzu Hair Stylist – Spločenské účesy budú Vaše klientky žiariť spokojnosťou.

Obsahom kurzu Hair stylist – Spoločenské účesy je tréning niekoľkých, klientkami vyhľadávaných svadobných a spoločenských účesov. Pred nástupom na kurz odporúčame absolvovať kurzu Hair stylist – Essential Techniques, nakoľko sa navzájom intenzívne dopĺňajú.

 

CERTIFIKÁT OBDRŽÍTE V ONLINE PODOBE

MAXIMÁLNY POČET ŠTUDENTOV NA KURZE: 6

MIESTO KONANIA: Hviezdoslavovo námestie 20, Bratislava

Pred prihlásením na kurz odporúčame dôsledne si prečítať sekciu OTÁZKY.

ZISTIŤ VIAC O ABSOLVENTOCH

Nahliadnite do atmosféry v STUDIO22 prostredníctvom našich sociálnych sietí: