MASTER CLASS: NAŠTARTUJ SVOJU MAKE-UP KARIÉRU

Chcete sa vyhnúť chybám, ktoré mnohých stáli kariéru? Chcete poznať triky tých najúspešnejších, o ktorých sa nikde nedočítate? Skúsená makeup artistka a zároveň riaditeľka STUDIO22 academy Jana Olšinská roky zbierala cenné rady, ktoré Vám teraz v našom online kurze ponúkne doslova na zlatom podnose. Všetko prehľadne, zrozumiteľne a pútavo. Poď sa pustiť do toho s nami.

Chcete sa vyhnúť chybám, ktoré mnohých stáli kariéru? Chcete poznať triky tých najúspešnejších, o ktorých sa nikde nedočítate? Skúsená makeup artistka a zároveň riaditeľka STUDIO22 academy Jana Olšinská roky zbierala cenné rady, ktoré Vám teraz v našom online kurze ponúkne doslova na zlatom podnose. Všetko prehľadne, zrozumiteľne a pútavo. Poď sa pustiť do toho s nami.

KÚPIŤ ONLINE KURZ
SPÝTAŤ SA OTÁZKU
KÚPIŤ ONLINE KURZ
SPÝTAŤ SA OTÁZKU

TRVANIE

2 hod

CENA

99

LEVEL

začiatočník
+ pokročilý

MASTER CLASS: NAŠTARTUJ SVOJU MAKE-UP KARIÉRU

Dĺžka: 2h 4min / 5 videí / 4 lekcie / 12 kapitol

Certifikát o absolvovaní kurzu

 

Lektor: Jana Olšinská

Modelka: Kristína Szegenyová

Kamera: Milan Kulifaj, RECTRL

Úvod

V úvode sa vám zakladateľka STUDIO22 Jana Olšinská predstaví, priblíži jej vnímanie krásy a filozofiu, ktorá stojí za jej tvorbou a celým Studiom.

 

Lekcia 1: PREHĽAD PRODUKTOV

Kapitola 1: Čo vo svojej výbave nepotrebuješ

Jana vám bližšie prezradí tajomstvá jej vizážistického minimalizmu. V tejto kapitole budú zahrnuté najmä produkty, ktoré nepovažuje za dôležité v profesionálnej vizážistickej výbave. Opisuje tiež alternatívy, akými ich nahradiť, aby ste minimalizovali náklady a množstvo produktov vo svojom kufríku.

 

Kapitola 2: Must-have produkty Jany Olšinskej

V tejto kapitole sa naopak venuje overeným produktom, bez ktorých si nevie predstaviť žiaden make-upový look. Mnohé z produktov hľadala a testovala roky a prešli tisíckami tvári. Všetky jej top produkty ti v tejto časti prezradí. Zároveň vám odhalí aj tajné tipy, ktoré nazbierala za svoju viac ako 15 ročnú kariéru make-up artistky.

 

Kapitola 3: Prírodné vs. syntetické

Pozrieme sa na prírodné a syntetické štetce, nezabudneme ani na mihalnice. Vieš aký je rozdlieľ medzi syntetickými a prírodnými vláknami? V tejto kapitole sa to dozvieš.

 

Lekcia 2: 19 BODOV KTORÉ DODRŽIAVAJÚ SKUTOČNÍ PROFESIONÁLNI VIZÁŽISTI

Posuň svoje služby a vystupovanie do ďalšieho levelu. Ak si myslíš, že už vieš všetko ohľadom práce s klientom a svojej prezentácii, dokážeme ti opak. V tejto lekcii sa dozvieš všetko o tom, ako máš vystupovať pred klientom, aké zásady musíš dodržiavať a na aké detaily si musíš dať pozor, aby si sa aj ty zaradil medzi top vizážistov. Klienti pozorne sledujú každý tvoj krok, ohúr ich svojou profesionalitou už od prvej sekundy vášho stretnutia!

 

Lekcia 3: O ÚSPECHU A UPLATNENÍ

Kapitola 1: Čo ťa predurčuje k úspechu

Jana ti v tejto prezradí, aké kvality majú tí najlepší z najlepších, a čím sa odlišujú od ostatných.

 

Kapitola 2: Aké problémy môžu nastať pri líčení

Každé zamestnanie prináša so sebou aj rôzne problémy. V tejto kapitole ťa na ne pripravíme. Prostredníctvom konkrétnych príkladov z praxe ti Jana vysvetlí čomu sa vyvarovať a ako reagovať na rôzne situácie.

 

Kapitola 3: Uplatnenie vizážistov na Slovensku

Ak si si myslel/a, že sa na Slovensku nedá make-upom uživiť, vyvedieme ťa z omylu. Zhrnieme ti všetky odvetvia, kde sa môžeš ako vizážistka uplatniť.

 

Lekcia 4: AKO PRACOVAŤ S KLIENTOM OD A-Z

Kapitola 1: Privítanie klienta a úvodná konzultácia​

V tejto praktickej časti ti ukážeme, ako máš klienta správne privítať, a ako s ním viesť úvodnú konzultáciu. Zároveň ťa upozorníme na časté chyby, ktorým sa treba vyvarovať.

 

Kapitola 2: Líčenie

Mám sa s klientom rozprávať alebo nemám? Ako a kde si klienta posadiť? Aké sú najčastejšie chyby pri komunikácií? Na všetky tieto otázky ti odpovieme v tejto kapitole.

 

Kapitola 3: Pozícia tela pri líčení

Jeden z kľúčových bodov pri práci s klientom, ktorý mnoho make-up artistov podceňuje. Správna pozícia tela pri líčení ti zaručí, že tvoj klient sa bude cítiť príjemne v tvojej prítomnosti a budeš vyzerať ukážkovo a profesionálne. Povieme si tiež, akých najčastejších chýb sa vizážisti dopúšťajú v súvislosti s touto témou.

 

Kapitola 4: Záver líčenia

Líčením to nekončí. Záverečná konzultácia a ukážka finálneho looku je taktiež rovnako dôležitá. Ukážeme si ako s klientom správne odkomunikovať výsledok.

 

Kapitola 5: Cenník

Ako si máš nastaviť cenník a aké položky má obsahovať? Jana ti prezradí, ako má zostavený cenník ona, a čo odporúča.

Pred prihlásením na kurz odporúčame dôsledne si prečítať sekciu OTÁZKY.

PRÁCE ŠTUDENTOV

ZISTIŤ VIAC O ABSOLVENTOCH

Nahliadnite do atmosféry v STUDIO22 prostredníctvom našich sociálnych sietí:

VIAC O LEKTOROCH

Jana Olšinská

Jana sa venuje make-upu a módnemu stylingu už 15 rokov a patrí k najvyhľadávanejším profesionálnym vizážistom a stylistom na Slovensku. Pôsobí vo všetkých sférach od súkromnej klientely, cez známe osobnosti, televízne natáčania, módne prehliadky, reklamy, po módne magazíny. Lektorskej činnosti sa venuje viac ako 11 rokov, jej kurzy v oblasti make-upu a módy patria k najúspešnejším na Slovensku.