fbpx
Loading...
Skip to Content

ROZSAH SLUŽIEB

Make up a vlasový styling
Módny styling
Fotografické služby
  • MAKE UP A VLASOVÝ
    STYLING

    Objednať
  • MÓDNY STYLING &
    FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

    Objednať

Naše poslanie

"Impulzom k založeniu akadémie STUDIO22 bola hlavne túžba posunúť vzdelávanie v tejto oblasti na úroveň, ktorá sa bude profesionalitou približovať zahraničným školám a zároveň bude absolútne jedinečnou. Mnohokrát sa stretávam s tým, že ľudia majú veľký talent, ale nemajú dostatok sebavedomia a odvahy prejaviť sa. Cieľom akadémie je viesť študentov k tomu, aby rozvíjali svoje originálne videnie a štýl, aby neboli len jednými z mnohých. Myslím si, že na Slovensku máme množstvo talentovaných ľudí, ale majú málo príležitostí. A práve to chceme prostredníctvom akadémie zmeniť. Dať talentovaným ľuďom priestor na realizáciu, “vybrúsiť” ich slabšie stránky do dokonalosti, a zároveň dať klientom väčšiu možnosť výberu."

Jana Olšinská, Riaditeľka akadémie STUDIO22

Spokojní klienti

V STUDIO22 som absolvovala kurz Make Up Master Class a môžem povedať, že skutočne ma nenapadá iné miesto, kde by som sa doposiaľ bola stretla s toľkou profesionalitou a priateľským prístupom zároveň. Do kurzu som sa prihlásila, asi ako každý iný študent, plná očakávaní. Janka spolu s jej teamom moje očakávania absolútne predčila. Počas kurzu som sa nielen naučila neskonalé množstvo nových vecí, no prekvapovalo ma, do akých detailov s nami Janka sharuje jej dlhoročne nadobnutý knowledge. Odchádzala som odtiaľ so zápisníkom zaplneným do poslednej stránky a s nadšením, že s certifikátom v ruke a nadobudnutými zručnosťami sa môžem vrhnúť do úžasného sveta krásy a farieb a dúfať, že sa mi v budúcnosti podarí robiť prácu, ktorá ma bude nielen baviť a napĺňať, ale bude aj mojím životom. Ďakujem ešte raz strašne strašne moc najmä Janke, ale tiež Vande a Monike za úžasné fotografie, a taktiež Jankinej mamine za profi zmanažovanie všetkých našich požiadaviek a kolegynkám z kurzu za príjemnú atmosféru, ktorá panovala počas celého kurzu. Ďakujem a veľmi držím palce, nech sa výnimočnému STUDIO22 darí aj naďalej.

ANNA KLANDUCHOVÁ, študentka

Spokojní klienti

Ak sa chce niekto venovať vizážistike na profi úrovni, Janka Jana Olšinská ja tá osoba, ktorá vie nielen krásne líčiť, ale svoje skúsenosti a vedomosti užasne posunúť aj ďalej. Absolvovala som jesenný Makeup Master Class 2019 a som nadmieru spokojná. Kurz bol na vysokej úrovni po všetkých stránkach a nebolo minúty, čo by sme premrhali. Páčilo sa mi, ako sme hneď na prvej hodine preberali, na aké chyby si máme ako vizážisti dávať pozor, a išli sme do úplnych detailov vrátane hygieny, správania a postoju ku klientom. Každý týždeň sme venovali technikám, ktoré sme potom skúšali cez týžden na minimálne 2 modelkách, a ich premeny sme si potom rozanalyzovali. Mne toto pomáhalo zlepšovať sa, keďže skúsenosti z líčenia druhých som pred tým nemala. Tento kurz je premyslený do posledného detailu a ak uvažujete, kde začať, resp. sa zlepšiť v líčení, maximálne ho odporúčam. A hneď by som si ho zopakovala.

IVANA PESEK, študentka

Spokojní klienti

V STUDIO22 som absolvoval kurz Fashion Stylist, a môžem vrelo odporučiť. Za ten čas som sa naučil nespočetne veľa vecí, ešte viac, ako je napísané v popise kurzu, začo som vďačný. Ak by bolo v budúcnosti pokračovanie tohoto kurzu, neváhal by som a išiel by som dotoho opäť, keďže svoje nové poznatky, ktoré nám Janka predala využívam teraz maximálne v mojom či už profesionálnom alebo osobnom živote. Keďže som študoval odevný dizajn, tak som sa mierne obával, či ma bude môcť kurz v poznatkoch posunúť ďalej, no stalo sa, čo som nečakal. Myslím, že mi dal viac cennejších informácií ako práve 4 roky na škole, keďže sme išli do praktických vecí. Janke som neskutočne vďačný. Je to úžasná mladá ambiciózna žena a pre mňa veľmi inšpiratívna. Za mňa veľký palec hore a určite choďte dotoho!

GABRIELLO GAROSSA, študent